REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na z našeho blogu

Nejprodávanější GPS lokátor do auta

GPS lokátory do auta se staly nepostradatelnými doplňky pro řidiče a firmy, kteří chtějí mít kontrolu nad svým vozidlem.


Na trhu je široká škála možnosti, proto jsme se podívali na tři nejprodávanější GPS lokátory ze sortimentu naší firmy.

  1. REXlink EasyNejprodávanější GPS lokátor do auta. Vyniká jednoduchou instalací připojením na kontakty autobaterie. Další výhodou je zabezpečení pomocí aplikace v mobilu. Po zajištění v aplikaci dostane v případě pohybu uživatel okamžitě upozornění.
  2. REXlink OBD2 – Druhý nejprodávanější GPS lokátor do auta. Jeho hlavní předností je velmi jednoduché připojení do servisní OBD2 zásuvky, která je v každém moderním autě. Ve variantě REXlink OBD2 Data lokátor navíc podporuje i čtení provozních dat (např. nájezd km, stav nádrže, chybové kódy).
  3. REXlink Battery Mini – Miniaturní bateriový GPS lokátor s výdrží až 5 let. Hodí se nejenom pro GPS sledování vozidel, ale také strojů, nářadí nebo zásilek. Je velmi oblíbený, jelikož se jedná o GPS lokátor bez poplatku za SIM a služby.

Samozřejmostí u všech GPS lokátorů je sledování aktuální polohy auta a historie poloh přes mobil (aplikace REX Online pro iOS a Android) anebo PC v prohlížeči. GPS lokátory jsou dodávány jako předpřipravený balíček, který obsahuje vše, co budete potřebovat. Stačí je pouze zapojit a GPS sledování je ihned aktivní. Navíc automaticky fungují v celé EU (vybrané lokátory volitelně i po celém světě – služba Global Tracking).

GPS lokátory uvedené v tomto článku byly v době vydání nejprodávanějšími GPS lokátory v sortimentu firmy REX.
Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.