REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na speciality

Zásilky a cennosti

Nabízíme 4 druhy nezávislých bateriových lokátorů. Není nutné je jakkoliv instalovat nebo připojovat na napájení sledovaného objektu. Zobrazí polohy na mapě v intervalu nastaveném uživatelem. Díky pohybovému sensoru mohou upozornit na neoprávněnou manipulaci. Výdrž baterie je podle typu až 10 let.

S GPS | baterie na 5 let S GPS | výměnná baterie na 2 roky S GPS | nabíjecí baterie na 6 měsíců Bez GPS | baterie na 10 let Nabídka řešení


Proč zvolit
miniaturní lokátor REX?

 • Bez
  instalace

 • Extrémní výdrž
  baterie až 10 let

 • Různé intervaly
  poloh

 • Upozornění
  při pohybu

 • Vodotěsné
  provedení IP68


Nejčastější použití

Nezávislé GPS lokátory se hodí kdekoliv, kde není možné nebo vhodné se připojit ke vnitřnímu zdroji napětí vozidla, stroje, lodě, zásilky, materiály apod.

Zásilky

Při přepravě cenného zboží je výhodné znát trasu jeho pohybu a zda už dorazilo do cíle. Tyto GPS lokátory lze použít na přepravní kontejnery nebo cenné zásilky.

Stroje, nářadí a jejich půjčovny

Miniaturní lokátory se též hodí pro stroje a nářadí různých velikostí od pil přes generátory po bagry.

Vozidla a lodě

Nejčastěji se používají pro různé druhy veteránů nebo lodí, protože u těchto objektů nejsou jakékoliv zásahy do elektroinstalace vhodné. Dále pak jako sekundární jednotka pro luxusní automobily nebo pro sledování polohy půjčených či zastavených vozidel.

Volně ložené materiály

Vodotěsné lokátory jsou též vhodné pro volně ložené materiály, jako je např. dřevo. A to díky tomu, že umí upozornit na neoprávněnou manipulaci.

Koloběžky, hoverboardy a další cennosti

Dalším použitím je základní zabezpečení menších zařízení typu koloběžek a hoverboardů.

REX IoT lokátor bez GPS

Polohy lokátoru REX IoT jsou získávány pomocí sítí internetu věcí (atlas lokalizace – obdoba GSM lokalizace) a lokalit Wi-Fi sítí. Přesnost poloh je v řádu desítek až stovek metrů v metropolitních oblastech a v řádu kilometrů až desítek kilometrů mimo města. Miniaturní lokátor funguje nejen na území České republiky, ale i v ostatních zemích EU. Neobsahuje GPS. Výdrž baterie je až 10 let (maximálně 30 tis. poloh) – např. při poloze 1x za hodinu je to minimálně 3,5 roku (při pohybu zařízení 24h denně). Baterie je doživotní a nelze ji vyměnit. Hodí se zejména pro kontrolu, zda zásilky dorazili na místo určení.


Možnosti nastavení

Nezávislé lokátory posílají polohy v intervalu nastavitelném podle potřeb. Zákazník si též může aktivovat upozornění na pohyb.

Pravidelné intervaly poloh

Základním druhem nastavení je zasílání poloh do mapy v pravidelných intervalech. Od délky intervalu se odvíjí výdrž baterie. Zákazník má možnost interval sám měnit ve svém přihlášení do mapového portálu REX.

Upozornění při pohybu

GPS lokátor je též možné nastavit, aby poslal upozornění při začátku pohybu. Toto nastavení je ideální pro dlouhodobě stojící zařízení nebo vozidla. Pokud pohyb neustane, lokátor posílá GPS polohy každých 5 min.


Jednoduchý
přístup a dostupnost

Do mapy je možné přistupovat odkudkoliv přes aplikaci REX Online ve Vašem mobilu (iOS, Android) nebo přes webový prohlížeč v počítači.
Nezávazná poptávka/Dotaz
Bateriové nezávislé lokátory

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.

Do zprávy můžete napsat přesnější požadavky (jako počet zařízení nebo způsob použití) nebo Váš dotaz.