REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Služby vozidla

Zde naleznete popis služeb pro vozidla – osobní a nákladní auta, motorky, čtyřkolky apod. Vozidlové služby rozdělujeme na 3 kategorie.

GPS sledování a lokalizace Zabezpečení Kombinace zabezpečení a GPS sledování Tabulka porovnání služeb


GPS sledování, lokalizace a kniha jízd

Dle typu služby můžete na mapě vidět aktuální polohu, historii poloh anebo přistupovat do knihy jízd. Vozidlo není napojeno na PCO.

Kompletní sledování

Služba kompletní sledování je kombinace služeb dispečink (viz níže) a kniha jízd. Vozidlo tedy posílá průběžně polohy obvykle po 30 sekundách a zároveň je vytvářena kniha jízd. Služba funguje v celé EU. Podle typu jednotky je možné základní zabezpečení pomocí aplikace v mobilu. V ceně je SIM karta, datové přenosy v ČR i EU a telefonická i emailová podpora. Platba služby probíhá standardně na 3 měsíce dopředu.

Dispečink

Službou dispečink se rozumí zasílání pravidelných poloh z vozidla v intervalu 30 sekund nebo delším. Okamžitá poloha i historie poloh vozidel je pak k dispozici v portálu REX Online. Odpadá potřeba ručních dotazů na polohu. Služba funguje v celé EU. Podle typu jednotky je možné základní zabezpečení pomocí aplikace v mobilu. V ceně je SIM karta, datové přenosy v ČR i EU a telefonická i emailová podpora. Platba služby probíhá standardně na 6 měsíců dopředu.

Global Tracking

Služba Global Tracking je varianta služby Kompletní sledování (viz výše) s celosvětovým pokrytím. Vozidlo tedy posílá průběžně polohy obvykle po 30 sekundách a zároveň je vytvářena kniha jízd. Služba funguje na celém světě kromě vybraných států ve střední Africe a na Středním východě (pro aktuální pokrytí nás prosím kontaktujte). V ceně je SIM karta, datové přenosy po celém světě a telefonická i emailová podpora. Platba služby probíhá standardně na 3 měsíce dopředu.

Lokalizace vozidla

Po aktivaci služby lokalizace je možno ručně vyžádat polohu vozidla přes portál REX Online. Jednotka automaticky neposílá polohy. Pro službu je poskytována SIM karta, která je paušální a funkční v celé EU. V ceně je SIM karta a telefonická i emailová podpora. Při zřízení služby je účtován vratný depozit 500 Kč + DPH. Provoz SIM karty a měsíční paušál je účtován vždy po dosažení částky 500 Kč.

Pouze SIM

Služba pouze SIM poskytuje SIM kartu s minimálním paušálem při nízkém provozu. Jedná se o základní službu. Při zřízení služby je účtován vratný depozit 500 Kč + DPH. Provoz SIM karty a měsíční paušál je účtován vždy po dosažení částky 500 Kč. V ceně nejsou žádné další služby. Smlouvu pro tuto službu je možné bez poplatku uzavřít pouze online. Při uzavření jiným způsobem (formulář WORD, tištěný formulář) je účtovan zřizovací poplatek 200 Kč. Technická podpora je poskytována bezplatně e-mailem. Telefonická podpora je zpoplatněna dle ceníku. Zákazník dále platí za provoz SIM karty (SMS, volání, data) podle ceníku.


Zabezpečení - střežení

Zabezpečovací služby s připojením na 24/7 pult centrální ochrany (PCO).

Aktivní střežení

Po aktivaci služby aktivní střežení je vozidlo připojeno na pult nepřetržitého dohledu. Veškerá neoprávněná manipulace s vozidlem je automaticky hlášena operátorům, kteří v případě potřeby zajistí zásah vedoucí k záchraně vozidla. V ceně služby je měsíční paušál SIM karty a komunikace s vozidlem ve výši 50Kč. Funkčnost zařízení je pravidelně dálkově kontrolována. V ceně jsou i 2 ruční lokalizace do map měsíčně a technické konzultace. Služba je certifikována pojišťovnami – získáváte slevu pojistného. Paušál se účtuje ročně předem.

Pasivní střežení

Při službě pasivní střežení vozidlo neposílá žádné zprávy ani poplachy na centrálu REX na pult nepřetržitého dohledu. Podle typu zařízení může vozidlo posílat poplachy majiteli. V případě, že majitel zjistí, že mu vozidlo bylo odcizeno, kontaktuje telefonicky operátory nepřetržitého dohledu REX, kteří v případě potřeby zajistí zásah vedoucí k záchraně vozidla. Pravděpodobnost záchrany vozu je ale nižší než u aktivního střežení a záleží zejména na časové prodlevě od krádeže. U jednotek REXlink EASY, GV65 (Plus) a Motorbike je též možnost zabezpečení pomocí aplikace v mobilu. Uživatel může v mobilní aplikaci objekt zajistit a následně je upozorněn na pohyb vozidla. Aktuální poloha se s těmito poplachy neposílá a je stále nutné ji manuálně vyžádat. V ceně služby je měsíční paušál SIM karty a komunikace s vozidlem ve výši 20 Kč. V ceně je 5 lokalizací do map měsíčně a technické konzultace. Funkčnost zařízení musí pravidelně kontrolovat zákazník. Paušál se účtuje ročně předem.


Kombinace zabezpečení a GPS sledování

Zabezpečovací služby s připojením na 24/7 pult centrální ochrany (PCO) v kombinaci s GPS sledováním.

Pasivní střežení + kompletní sledování

Kombinace služeb pasivní střežení (PCO 24/7 řeší odcizení jakmile ho zákazník nahlásí) a kompletní sledování (vždy je dostupná aktuální poloha, historie poloh a je vytvářena kniha jízd).

Aktivní střežení + kompletní sledování

Kombinace služeb aktivní střežení (poplachy jsou aktivně řešeny 24/7 PCO) a kompletní sledování (vždy je dostupná aktuální poloha, historie poloh a je vytvářena kniha jízd).


Porovnání vozidlových služeb

Služba Cena/měs. s DPH Poplachy aktivně řeší 24/7 PCO Krádež řeší PCO po nahlášení Vždy aktuální poloha a historie poloh Je vytvářena kniha jízd Polohu je možno vyžádat Zabezpečení pomocí aplikace v mobilu Dostupné s jednotkami
Aktivní střežení – auto Vám hlídá naše nepřetržitá služba, auto hlásí aktivně na PCO narušení
Aktivní střežení GPS  363 Kč CA2103
Pasivní střežení – když majitel zjistí odcizení, vozidlo dohledáme a vrátíme pokud je to ještě možné
Pasivní střežení GPS 120 Kč CA2103, GV56, GV58, Easy
Kombinované služby – auto Vám hlídáme proti krádeži a navíc máte kompletní přehled o jeho pohybu
Aktivní střežení GPS + kompletní sledování 484 Kč CA2103
Pasivní střežení GPS + kompletní sledování 303 Kč CA2103, GV56, GV58, Easy
Služby lokalizační a sledovací – máte přehled, kde se vozidlo pohybuje/pohybovalo, ale není napojeno na PCO
Global Tracking 229 Kč GV58
Kompletní sledování GPS 217 Kč CA2103, GV56, GV58, Easy, Motorbike, OBD2 (Data). AT4
Dispečink 132 Kč CA2103, GV56, GV58, Easy, Motorbike, OBD2, AT4
Lokalizace vozidla 61 Kč CA2103, GV56, GV58, Easy
Pouze SIM 12 Kč CA2103, GV56, GV58, EasyKontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.