REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Služby vozidla

Zde naleznete popis služeb pro vozidla – osobní a nákladní auta, motorky, čtyřkolky apod. Vozidlové služby rozdělujeme na 3 kategorie.

GPS sledování a lokalizace Zabezpečení Kombinace zabezpečení a GPS sledování


GPS sledování, lokalizace a kniha jízd

Dle typu služby můžete na mapě vidět aktuální polohu, historii poloh anebo přistupovat do knihy jízd. Vozidlo není napojeno na PCO.

Kompletní sledování

Služba kompletní sledování je kombinace služeb dispečink (viz níže) a kniha jízd. Vozidlo tedy posílá průběžně polohy obvykle po 30 sekundách a zároveň je vytvářena kniha jízd. Služba funguje v celé EU. Podle typu jednotky je možné základní zabezpečení pomocí aplikace v mobilu. V ceně je SIM karta, datové přenosy v ČR i EU a telefonická i emailová podpora.

Dispečink

Službou dispečink se rozumí zasílání pravidelných poloh z vozidla v intervalu 30 sekund nebo delším. Okamžitá poloha i historie poloh vozidel je pak k dispozici v portálu REX Online. Odpadá potřeba ručních dotazů na polohu. Služba funguje v celé EU. Podle typu jednotky je možné základní zabezpečení pomocí aplikace v mobilu. V ceně je SIM karta, datové přenosy v ČR i EU a telefonická i emailová podpora.

Lokalizace vozidla

Po aktivaci služby lokalizace je možno ručně vyžádat polohu vozidla přes portál REX Online. Jednotka automaticky neposílá polohy. Pro službu je poskytována SIM karta, která je paušální a funkční v celé EU. V ceně je SIM karta, datové přenosy v ČR i EU a telefonická i emailová podpora. Při zřízení služby je účtován vratný depozit 500 Kč + DPH. Provoz SIM karty a měsíční paušál je účtován vždy po dosažení částky 500 Kč.

Pouze SIM

Služba pouze SIM poskytuje SIM kartu s minimálním paušálem při nízkém provozu. Jedná se o základní službu. Při zřízení služby je účtován vratný depozit 500 Kč + DPH. Provoz SIM karty a měsíční paušál je účtován vždy po dosažení částky 500 Kč. V ceně nejsou žádné další služby. Smlouvu pro tuto službu je možné bez poplatku uzavřít pouze online. Při uzavření jiným způsobem (formulář WORD, tištěný formulář) je účtovan zřizovací poplatek 200 Kč. Technická podpora je poskytována bezplatně e-mailem. Telefonická podpora je zpoplatněna dle ceníku. Zákazník dále platí za provoz SIM karty (SMS, volání, data) podle ceníku.


Zabezpečení - střežení

Zabezpečovací služby s připojením na 24/7 pult centrální ochrany (PCO).

Aktivní střežení

Po aktivaci služby aktivní střežení je vozidlo připojeno na pult nepřetržitého dohledu. Veškerá neoprávněná manipulace s vozidlem je automaticky hlášena operátorům, kteří v případě potřeby zajistí zásah vedoucí k záchraně vozidla. V ceně služby je měsíční paušál SIM karty a komunikace s vozidlem ve výši 50Kč. Funkčnost zařízení je pravidelně dálkově kontrolována. V ceně jsou i 2 ruční lokalizace do map měsíčně a technické konzultace. Služba je certifikována pojišťovnami – získáváte slevu pojistného. Paušál se účtuje ročně předem.

Pasivní střežení

Při službě pasivní střežení vozidlo neposílá žádné zprávy ani poplachy na centrálu REX na pult nepřetržitého dohledu. Podle typu zařízení může vozidlo posílat poplachy majiteli. V případě, že majitel zjistí, že mu vozidlo bylo odcizeno, kontaktuje telefonicky operátory nepřetržitého dohledu REX, kteří v případě potřeby zajistí zásah vedoucí k záchraně vozidla.Pravděpodobnost záchrany vozu je ale nižší než u aktivního střežení a záleží zejména na časové prodlevě od krádeže. V ceně služby je měsíční paušál SIM karty a komunikace s vozidlem ve výši 20 Kč. V ceně je 5 lokalizací do map měsíčně a technické konzultace. Funkčnost zařízení musí pravidelně kontrolovat zákazník. Paušál se účtuje ročně předem.


Kombinace zabezpečení a GPS sledování

Zabezpečovací služby s připojením na 24/7 pult centrální ochrany (PCO) v kombinaci s GPS sledováním.

Pasivní střežení + kompletní sledování

Kombinace služeb pasivní střežení (PCO 24/7 řeší odcizení jakmile ho zákazník nahlásí) a kompletní sledování (vždy je dostupná aktuální poloha, historie poloh a je vytvářena kniha jízd).

Aktivní střežení + kompletní sledování

Kombinace služeb aktivní střežení (poplachy jsou aktivně řešeny 24/7 PCO) a kompletní sledování (vždy je dostupná aktuální poloha, historie poloh a je vytvářena kniha jízd).


Porovnání vozidlových služeb

SlužbaCena/měs. s DPHPoplachy aktivně řeší 24/7 PCOKrádež řeší PCO po nahlášeníVždy aktuální poloha a historie polohJe vytvářena kniha jízdPolohu je možno vyžádatZabezpečení pomocí aplikace v mobiluDostupné s jednotkami
Aktivní střežení – auto Vám hlídá naše nepřetržitá služba, auto hlásí aktivně na PCO narušení
Aktivní střežení GPS 363 KčCA2103
Pasivní střežení – když majitel zjistí odcizení, vozidlo dohledáme a vrátíme pokud je to ještě možné
Pasivní střežení GPS120 KčCA2103, GV65 (plus), Easy, Motorbike, OBD2
Kombinované služby – auto Vám hlídáme proti krádeži a navíc máte kompletní přehled o jeho pohybu
Aktivní střežení GPS + kompletní sledování484 KčCA2103
Pasivní střežení GPS + kompletní sledování303 KčCA2103, GV65 (plus), Easy, Motorbike, OBD2
Služby lokalizační a sledovací – máte přehled, kde se vozidlo pohybuje/pohybovalo, ale není napojeno na PCO
Kompletní sledování GPS217 KčCA2103, GV65 (plus), Easy, Motorbike, OBD2, GL300A
Dispečink132 KčCA2103, GV65 (plus), Easy, Motorbike, OBD2, GL300A
Lokalizace vozidla61 KčCA2103, GV65 (plus), Easy, Motorbike, OBD2
Pouze SIM12 KčCA2103, GV65 (plus), Easy, Motorbike, OBD2