REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na internet věcí

Nezávislé detektory IoT

Široký sortiment nezávislých detektorů (kouře, úniku vody, pohybu, otevření apod.) s dlouhou výdrží baterie. Poplachy jsou přenášeny přímo na Váš mobil přes nové sítě internetu věcí (zařízení nepotřebují SIM kartu, WiFi ani ústřednu). Ideální do domácnosti, na chatu nebo do garáže.

Více Nezávazná poptávka


Proč zvolit
nezávislé detektory
internetu věcí?

  • Poplachy přímo
    na mobil

  • Bez instalace
    a připojení elektřiny

  • Extrémní výdrž
    baterie až 10 let

  • Široký sortiment


Detektor kouře

Nezávislý požární hlásič REX IoT ihned detekuje částice vznikající hořením nebo zvýšenou teplotou (> 54 °C). Poplach je jak lokální pomocí hlasité sirény (85 dB), tak na mobil zákazníka (SMS nebo notifikace). Výdrž baterií 2 - 3 roky. Splňuje normu EN14604 pro kolaudaci. Poplachy na mobil výrazně zvyšují šanci včasného odhalení požáru. Chraňte sebe i svůj majetek proti požáru.


Detektor úniku vody

Nezávislé záplavové čidlo REX IoT ihned detekuje kontakt s vodou díky pevným zlaceným kontaktům. Poplach je jak lokální pomocí hlasité sirény, tak na mobil zákazníka (SMS nebo notifikace). Výdrž baterií až 10 let. Ideální do kuchyně, koupelny nebo sklepa. Poplachy na mobil výrazně zvyšují šanci včasného odhalení úniku vody. Chraňte sebe i svůj majetek proti škodám.


SOS tlačítko

Nezávislé vodotěšné SOS tlačítko REX IoT s přenosem poplachů na Váš mobilní telefon (SMS nebo notifikace). Výdrž baterií až 10 let. Široké možnosti použití – SOS tlačítko pro seniory do domácnosti, objednávací tlačítko, tlačítko signalizující splnění. Zařízení je plně vodotěsné a lze ho používat např. i v koupelně. Tlačítko lze připojit na 24/7 pult centrální ochrany, který následně zajistí výjezd služby.


Detektor otevření

Nezávislý magnetický detektor otevření dveří a oken s přenosem poplachů na Váš mobilní telefon (SMS nebo notifikace). Výdrž baterií až 10 let. Vhodné i do objektů bez přívodu elektřiny (chaty, garáže, zahradní domky apod.).


Technické detaily

Detektory komunikují přes sítě internetu věcí (Internet of Things - IoT) jako je Sigfox, LoRa nebo NB-IoT. Poplachy na mobil výrazně zvyšují šanci včasného odhalení problému. Nemáte smartphone? Nevadí! Hlášení mohou chodit jak pomocí SMS, tak do aplikace.
Nezávazná poptávka/Dotaz
nezávislé detektory internetu věcí

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.