REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na z našeho blogu

GPS lokátor bez poplatku za SIM

Lokalizovat jde i bez měsíčních poplatků!


Přinášíme novinku do našeho sortimentu a s ní i malou revoluci v naší nabídce – GPS tracker bez poplatků za SIM a službu REXlink Battery Mini. Kromě absence měsíčního poplatku je ale vše tak, jak jste zvyklí. Polohy a historii poloh GPS lokalizátoru je možné si zobrazit v portálu v počítači nebo v mobilní aplikaci pro Android i iOS. Samozřejmě je pro Vás k dispozici i podpora v případě, že byste si s něčím nevěděli rady.

GPS lokátor bez poplatků využijete nejenom do auta

GPS lokator bez poplatku

GPS lokátor REXlink Battery Mini má 2 klíčové vlastnosti – výdrž baterie až 5 let a miniaturní rozměry (pouze 47×42 mm). Hodí se proto nejenom jako skrytá jednotka pro lokalizaci vozidel v případě krádeže. Můžete ji použít například pro veteránské automobily či motorky, u nich se také hodí možnost aktivace funkce upozornění na pohyb. Nebo pro nářadí a malé stroje, jako jsou sekačky a traktůrky. Dále pak například pro zvýšení bezpečnosti cenných zásilek. Možnosti využití jsou opravdu nepřeberné.

Baterie vydrží až 5 let při jedné kontrolní poloze za den. V případě krádeže je možné aktivovat režim pro nalezení ukradeného předmětu, kdy GPS lokátor posílá polohy v krátkém intervalu (např. 1 min). Kvůli miniaturním rozměrů je nutné zabudovanou baterii měnit v našem autorizovaném servisu. Po její výměně bude tento GPS lokátor sloužit dalších až 5 let a to opět bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Podívejte se na nový GPS lokátor bez poplatků za službu na našem e-shopu.
Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.