REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


O firmě

Firma 1. REX SERVICES, a.s. nabízí kompletní sortiment zabezpečení a GPS sledování. Od GPS sledování vozidel a osob, přes zabezpečení domů, bytů, chat i vozidel, po speciální řešení pro jízdní kola nebo přepravní kontejnery.

Mohlo by se zdát, že jsme jen další obchod se zabezpečovací technikou, ale není tomu tak. Naším cílem není prodat Vám nějaké zařízení, chceme Vám nabídnout bezpečnější a jednodušší život.


Firma 1. REX SERVICES, a.s. vznikla vyčleněním divize REX z firmy DUEL CZ spol. s r.o. Historie společnosti sahá do roku 1992, systémy lokalizace a ochrany se zabýváme od roku 1999. Jsme akciová společnost se základním jměním 3,2 mil Kč a rozsáhlým know-how.

Naše firma je vlastníkem několika patentově chráněných řešení pro systémy dálkového střežení pomocí GSM sítě. Již od roku 2003 jsme také certifikovaným partnerem firmy T-Mobile pro oblast lokalizace a střežení.

Sídlo firmy REX naleznete nedaleko od Prahy u silnice Praha – Benešov (takzvaná Stará benešovská). Vlastní moderní objekt nám poskytuje kvalitní zázemí pro poskytování 100% služeb našim zákazníkům. Mapu příjezdu a kontakty naleznete zde.

Reference a partnerství

Detail reference T-Mobile  Detail reference Sigfox  Detail reference Auto Goldcar  Detail reference MB Autodoprava   Detail reference Diakonie Broumov   Detail reference Charita Opava  

Historie

Zahájení spolupráce s ČRA - IoT LoRa

Zahájení spolupráce s IoT sítí Sigfox

REXbike nejvíce cool novinkou na CEBIT…

Rozšíření v EU – účast na CEBIT

M2M partner Deutsche Telekom

Akvizice SEKO SECURITY - posílení…

Převzetí COMMANDER SYSTEMS - rozšíření…

Změna názvu na 1. REX SERVICES, a.s.

Vítěz soutěže BEST MOBILE SOLUTION

Spolupráce s Jablotron - vývoj CA1201

Zahájení spolupráce s T-Mobile

První komerční verze systému střežení…

Nejúspěšnější dovozce car hifi do ČR

Založení firmy - dovoz elektronikyKontaktní formulář
test

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.