REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na auta

GPS sledování vozidel

Pomocí GPS lokátoru uvidíte aktuální polohu vozidla na mapě. Také je možné zobrazit si historii pohybu auta a to až jeden rok zpětně. Polohy se z auta odesílají nejméně každých 30 sekund (díky akcelerometru v zatáčkách ještě častěji). GPS lokalizátor obsahuje integrovanou datovou SIM kartu REX a může být namontován ve vozidle skrytě.

Více Nabídka řešení

GPS sledování vozidel

5 hlavních důvodů, proč
GPS sledování vozidel

 • Polohy každých
  30s v mapě

 • Historie pohybu
  až 1 rok zpětně

 • Jednoduchá
  instalace

 • Skrytá
  instalace

 • Nízké prvotní
  náklady


Nejčastější použití

GPS sledování vozidel nevyužívají jen velké firmy, jak by se mohlo zdát. Výhody přináší i pro živnostníky nebo jednotlivce.

Firmy

Firmy díky GPS sledování získají přehled o pohybu firemní flotily. Díky tomu mohou optimalizovat trasy a kompletně odstranit černé jízdy. Úspora nákladů se projeví okamžitě po instalaci. Další výhodou jsou speciální funkce jako identifikace řidičů. GPS sledování vozidel je také často využíváno pro autopůjčovny nebo taxislužby.

Živnostníci

Nejčastěji využijí GPS sledování auta v kombinaci s knihou jízd. Pokud využívají vozidlo k podnikání, může být kniha jízd zákonnou povinností.

Jednotlivci

Kromě vlastního přehledu o najetých kilometrech je GPS sledování vhodně v případě půjčení auta (například začínajícímu řidiči). Z hlediska ochrany proti krádeži může hrát pomocnou roli jako takzvaný pokrádežový systém. GPS lokátor neoprávněný pohyb hlásí majiteli pomocí notifikace do aplikace a může tak pomoci s nalezením vozidla.


Speciální funkce

Lze též používat různé speciální funkce, jako například identifikaci řidičů pomocí čipů, zobrazení spotřeby paliva, evidenci činnosti přídavných zařízení (pluh, sypač, vysypání popelnice apod.), evidenci motohodin, evidenci nákladů a pneumatik nebo vytváření reportů a grafů.


Jednoduchý
přístup a dostupnost

Do mapy je možné přistupovat odkudkoliv přes aplikaci REX Online ve Vašem mobilu (iOS, Android) nebo přes webový prohlížeč v počítači.


Kniha jízd

Kniha jízd je nepovinným doplňkem GPS sledování auta. Jedná se o výkazy o jízdách vozidla užívaného k podnikání pro finanční úřad.

Více o knize jízdNezávazná poptávka
sledování vozidel

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.

Do zprávy můžete napsat přesnější požadavky (jako počet aut nebo speciální funkce – např. identifikace řidičů) nebo Váš dotaz.