REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Aplikace REX Online

Do mapové a zabezpečovací aplikace REX Online lze přistupovat třemi způsoby. Pomocí mobilní aplikace na Android a iOS, přes webový prohlížeč v počítači na plnou verzi nebo přes webový prohlížeč v mobilu či tabletu na dotykovou verzi.

Mobilní aplikace Počítač Dotyková verze Seznam funkcí


Mobilní aplikace

Mobilní aplikace je k dispozici pro Android a iOS (iPhone) telefony. Navíc oproti webové dotykové verzi nabízí zejména podporu notifikací (upozornění). Lze ji tedy využít pro zabezpečení auta mobilem, kdy po zajištění GPS lokátoru přes aplikaci, dostanete v případě pohybu vozidla notifikaci.

Návod na použití aplikace

rex-aplikace-google-play   rex-aplikace-app-store

Webový prohlížeč v počítači

Klasická verze pro počítače. Zobrazíte se v ní vše od mapy objektů, přes knihu jízd a exporty až po pokročilé nastavení. Lze do ní přistupovat ze všech moderních internetových prohlížečů (Chrome, Firefox, Edge, Safari). Hodí se zejména pro práci s větším množstvím objektů a dat. Některá nastavení lze provádět pouze v této verzi.

Vstup na REX Online portál

Dotyková verze v mobilu

Přistupuje se k ní přes webový prohlížeč, ale je optimalizovaná pro mobily a tablety. Podporuje většinu zobrazení, ovládání i nastavení. Hodí se zejména pro mobilní telefony, na kterých nelze použít aplikaci.
Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.