REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na osoby

SOS tlačítko

SOS tlačítko vhodné zejména pro seniory nebo handicapované. Po stisknutí tlačítka může poslat nouzovou zprávu s GPS polohou na přednastavená čísla anebo 24/7 pult centrální ochrany, který následně zajistí výjezd služby.

Více Nabídka řešení


4 hlavní důvody, proč
SOS tlačítko

  • Pošle SOS
    na telefon nebo 24/7 pult

  • SOS zpráva
    včetně polohy

  • Výjezd k osobě 24/7

  • Výdrž baterie
    až 10 dní


SOS přívěsek

SOS tlačítko s GPS je voděodolné a lze ho tak nosit všude s sebou. Zařízení lze také nosit jako SOS přívěsek na krku. Jako jediní na trhu nabízíme možnost 24/7 výjezdu zásahové služby, která umí poskytnout první pomoc a má klíče od vstupních dveří. Též je možné nastavit oblast, kdy v případě jejího opuštění dostanete upozornění (geofence). Přesné GPS polohy jsou odesílány do REX Online mapového portálu.


Pomáhá zachraňovat životy

SOS tlačítko s GPS značky REX reálně pomáhá zachraňovat životy starších. Příkladem může být použití ve městě Šternberk, kde si díky tomuto zařízení seniorka zavolala pomoc při srdeční příhodě. Více v magazínu Šternberské listy.


SOS tlačítko bez lokalizace

Pro uživatele, kteří nepotřebují znát polohu je vhodné nezávislé vodotěšné SOS tlačítko REX IoT s přenosem poplachů na mobilní telefon (SMS nebo notifikace) nebo 24/7 PCO. Výdrž baterií až 10 let. Zařízení je plně vodotěsné a lze ho používat např. i v koupelně. Lze objednat též jako SOS přívěsek na krk nebo na ruku (SOS hodinky).

Více informací

Galerie
Nezávazná poptávka/Dotaz
SOS tlačítko

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.

Do zprávy můžete napsat přesnější požadavky nebo Váš dotaz.