REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na služby vozidla

GPS sledování, lokalizace a kniha jízd

Dle typu služby můžete na mapě vidět aktuální polohu, historii poloh anebo přistupovat do knihy jízd. Vozidlo není napojeno na PCO.


Kompletní sledování

Služba kompletní sledování je kombinace služeb dispečink (viz níže) a kniha jízd. Vozidlo tedy posílá průběžně polohy obvykle po 30 sekundách a zároveň je vytvářena kniha jízd. Služba funguje v celé EU. Podle typu jednotky je možné základní zabezpečení pomocí aplikace v mobilu. V ceně je SIM karta, datové přenosy v ČR i EU a telefonická i emailová podpora. Platba služby probíhá standardně na 3 měsíce dopředu.

Dispečink

Službou dispečink se rozumí zasílání pravidelných poloh z vozidla v intervalu 30 sekund nebo delším. Okamžitá poloha i historie poloh vozidel je pak k dispozici v portálu REX Online. Odpadá potřeba ručních dotazů na polohu. Služba funguje v celé EU. Podle typu jednotky je možné základní zabezpečení pomocí aplikace v mobilu. V ceně je SIM karta, datové přenosy v ČR i EU a telefonická i emailová podpora. Platba služby probíhá standardně na 6 měsíců dopředu.

Global Tracking

Služba Global Tracking je varianta služby Kompletní sledování (viz výše) s celosvětovým pokrytím. Vozidlo tedy posílá průběžně polohy obvykle po 30 sekundách a zároveň je vytvářena kniha jízd. Služba funguje na celém světě kromě vybraných států ve střední Africe a na Středním východě (pro aktuální pokrytí nás prosím kontaktujte). V ceně je SIM karta, datové přenosy po celém světě a telefonická i emailová podpora. Platba služby probíhá standardně na 3 měsíce dopředu.

Lokalizace vozidla

Po aktivaci služby lokalizace je možno ručně vyžádat polohu vozidla přes portál REX Online. Jednotka automaticky neposílá polohy. Pro službu je poskytována SIM karta, která je paušální a funkční v celé EU. V ceně je SIM karta a telefonická i emailová podpora. Při zřízení služby je účtován vratný depozit 500 Kč + DPH. Provoz SIM karty a měsíční paušál je účtován vždy po dosažení částky 500 Kč.

Pouze SIM

Služba pouze SIM poskytuje SIM kartu s minimálním paušálem při nízkém provozu. Jedná se o základní službu. Při zřízení služby je účtován vratný depozit 500 Kč + DPH. Provoz SIM karty a měsíční paušál je účtován vždy po dosažení částky 500 Kč. V ceně nejsou žádné další služby. Smlouvu pro tuto službu je možné bez poplatku uzavřít pouze online. Při uzavření jiným způsobem (formulář WORD, tištěný formulář) je účtovan zřizovací poplatek 200 Kč. Technická podpora je poskytována bezplatně e-mailem. Telefonická podpora je zpoplatněna dle ceníku. Zákazník dále platí za provoz SIM karty (SMS, volání, data) podle ceníku.Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.