REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na kola

GPS lokátor na kolo

REXbike je komplexní systém pro GPS zabezpečení kola proti krádeži a přivolání pomoci cyklistovi v případě nehody (bike eCall). Díky GPS lokátoru na kolo si také můžete kdykoliv zobrazit aktuální polohu nebo historii jízd.

Více o funkcích Nezávazná poptávka


Je to jednoduché

REXbike je navržen tak, aby byl nenápadný, jednoduchý na ovládání a lehký (pouze 67 g). REXbike obsahuje pohybový sensor a GPS sledovací technologii, která Vám umožňuje zobrazit polohu kola na mapě.

Pokrytí celé EU

Služby REXbike jsou funkční v celé EU za jednotnou měsíční sazbu 100 Kč včetně DPH. Takže nezáleží v jaké zemi zrovna žijete nebo kam se chystáte na dovolenou. Celá EU je pokryta. Navíc není problém platit jenom v měsících, kdy jezdíte.

Technické detaily

REXbike se ovládá přes mobilní aplikaci dostupnou pro Android a iOS. Nabíjení probíhá přes Mini USB port a baterie vydrží až 14 dní v režimu zabezpečení nebo 10 dní v režimu jízdy. Zařízení je voděodolné – chráněné proti stříkající vodě.


Alarm na kolo - zabezpečení kola proti krádeži

Zaparkujete kolo před restaurací a aktivujete střežení pomocí aplikace na Vašem mobilu. Pokud nyní někdo začne s kolem manipulovat, okamžitě dostanete upozornění na mobil. V aplikaci nebo v počítači vidíte aktuální pozici kola a historii pohybu.


GPS záznam ujetých tras

REXbike zaznamenává pohyb kola do mapy. Ujeté trasy je možné prohlédnout na mobilu nebo počítači. Kromě polohy jsou k dispozici i údaje jako rychlost nebo nadmořská výška. Trasy je možné exportovat do oblíbených aplikací.


Bezpečnost cyklisty

Biker sjíždí oblíbený downhill v lese, ale bohužel má nehodu a ztratí vědomí. REXbike zaznamená náhlé přerušení pohybu a zašle kontrolní upozornění na mobil. Cyklista se nehlásí, REXbike posílá upozornění o možné nehodě s odkazem do mapy na nouzové kontakty. Rozbíhá se záchranná akce a cyklista je včas nalezen.


Galerie
Nezávazná poptávka/Dotaz
GPS zabezpečení kola

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.