REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na kola

GPS lokátor na kolo

REXbike je komplexní systém pro GPS zabezpečení kola proti krádeži a přivolání pomoci cyklistovi v případě nehody (bike eCall). Díky GPS lokátoru na kolo si také můžete kdykoliv zobrazit aktuální polohu nebo historii jízd.

Více o funkcích Nezávazná poptávka


Je to jednoduché

Alarm na kolo REXbike je navržen tak, aby byl nenápadný, jednoduchý na ovládání a lehký (pouze 99 g). REXbike obsahuje pohybový sensor a GPS lokátor, díky kterému si můžete kdykoliv zobrazit polohu kola na mapě.

Pokrytí celého světa

Služby GPS lokátoru na kolo REXbike jsou funkční ve všech rozvinutých zemí světa za jednotnou měsíční sazbu 100 Kč včetně DPH. Takže nezáleží v jaké zemi zrovna žijete nebo kam se chystáte na dovolenou. Celý svět je pokryt. Navíc není problém platit jenom v měsících, kdy jezdíte.

Technické detaily

REXbike se ovládá přes mobilní aplikaci REX Online dostupnou pro Android a iOS. Nabíjení probíhá přes USB-C port a baterie vydrží až 18 dní v režimu zabezpečení nebo 10 dní v režimu jízdy. Zařízení je voděodolné – chráněné proti stříkající vodě.


Alarm na kolo - zabezpečení kola proti krádeži

Zaparkujete kolo před restaurací a aktivujete střežení pomocí aplikace na Vašem mobilu. Pokud nyní někdo začne s kolem manipulovat, okamžitě dostanete upozornění na mobil. V aplikaci nebo v počítači vidíte aktuální pozici kola a historii pohybu.


GPS záznam ujetých tras

REXbike zaznamenává pohyb kola do mapy. Ujeté trasy je možné prohlédnout na mobilu nebo počítači. Kromě polohy jsou k dispozici i údaje jako rychlost nebo nadmořská výška. Trasy je možné exportovat do oblíbených aplikací.


Bezpečnost cyklisty

Biker sjíždí oblíbený downhill v lese, ale bohužel má nehodu a ztratí vědomí. REXbike zaznamená náhlé přerušení pohybu a zašle kontrolní upozornění na mobil. Cyklista se nehlásí, REXbike posílá upozornění o možné nehodě s odkazem do mapy na nouzové kontakty. Rozbíhá se záchranná akce a cyklista je včas nalezen.


Galerie
Nezávazná poptávka/Dotaz
GPS zabezpečení kola

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.