REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na z našeho blogu

Zabezpečení stavebních strojů a čtyřkolek

Váš osobní automobil není jediným vozidlem, které je ohroženo krádeží. Stejnou úroveň zabezpečení si zaslouží i vozidla, která využíváte při podnikání či k rekreaci.


Zabezpečení vozidel není jenom o osobních autech

Váš osobní automobil není jediným vozidlem, které je ohroženo krádeží. Stejnou úroveň zabezpečení si zaslouží i vozidla, která využíváte při podnikání či k rekreaci.

Mnoho lidí se stále domnívá, že zabezpečení vozidel se týká převážně osobních automobilů. Velké množství velmi drahých vozidel tak zůstává bez zabezpečení, a je proto snadným cílem krádeže.

Pokud se jedná o vozidla, která využíváte při svém podnikání, může být krádež ještě bolestnější než v situaci, kdy přijdete o osobní auto.

Naším cílem je zajistit bezpečnost vašeho majetku, a proto bychom vám rádi ukázali, že cesta k řádnému zabezpečení vašich dalších vozidel je rozhodně možná. Pojďme se proto podívat, která další vozidla pro vás můžeme vybavit našimi zabezpečovacími systémy.

1. Jeřáby, bagry a další stavební stroje

Stavební stroje obecně jsou rizikovou skupinou vozidel. Velmi často zůstávají stát na staveništi i přes noc, mnohdy není staveniště monitorováno ostrahou. Právě pro tyto stroje máme připravenou celou paletu řešení.

Díky GPS lokátoru, vybavenému vlastní baterií, budete vždy vědět, kde se vaše vozidlo nachází. To vám pomůže nejenom v případě odcizení, ale i v rámci snížení nákladů spojených s přesunem vaší firemní flotily.

Díky našemu systému bude vaše vozidlo hlásit jakýkoliv pokus o odcizení na naši centrálu, díky čemuž můžeme odcizení mnohdy zabránit.

2.      Zemědělské stroje

Také zemědělské stroje jsou rizikovou skupinou vozidel, která se často stává obětí krádeže. Množství krádeží zemědělské techniky v ČR dokonce meziročně stoupá. Koupě i jednoho zemědělského stroje je výrazným zásahem do rozpočtu, proto je více než vhodné takový stroj zabezpečit.

3.      Čtyřkolky

Čtyřkolky se často stávají cílem zlodějů pro jejich menší velikost a snadný přesun i bez nastartování. A přestože pořízení čtyřkolky není finančně tak nákladná záležitost jako v případě zemědělského stroje, není důvod, aby byla vaše čtyřkolka pro zloděje snadnou kořistí.
Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.