REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na auta

Zabezpečení vozu proti krádeži

GPS zabezpečení auta aktivně hlásí jakýkoliv pokus o narušení vozu, tedy o vniknutí, rozbití okna, odtažení apod. Podle zvolené služby jde hlášení na nepřetržité pracoviště REX nebo pouze majiteli na mobil. V optimálním případě pak zabezpečení zároveň zabraňuje odjetí s vozidlem, vozidlo je imobilizováno a nelze jej nastartovat.

Více Nabídka řešení

Zabezpečení vozu proti krádeži

Hlavní důvody, proč
zabezpečit vůz od REXe

 • Aktivně
  hlásí narušení

 • Připojení na 24/7
  PCO | Váš mobil

 • Profi montáž
  po celé ČR

 • Sleva
  na pojistném


Podrobněji o systému

Hlášení jakéhokoliv pokusu o narušení

GPS zabezpečení auta aktivně hlásí jakýkoliv pokus o narušení vozu, tedy o vniknutí, rozbití okna, odtažení apod. (záleží na použitých poplachových čidlech) – podle zvolené služby jde hlášení na nepřetržité pracoviště REX, nebo pouze majiteli na mobil.

Imobilizace vozidla

V optimálním případě pak zabezpečení zároveň zabraňuje odjetí s vozidlem – vozidlo je imobilizováno – nelze jej nastartovat. Pokud by se i přesto podařilo zloději vůz odvézt (např. na odtahovce), pak je možno jej lokalizovat pomocí GPS i GSM (v systému REX je vždy systém dvojí lokalizace).


Spojení s GPS sledováním vozidel a knihou jízd

Zabezpečení auta lze kombinovat i s GPS sledováním. Vozidlo tak bude nejenom hlásit jakýkoliv pokus o narušení, ale bude možné kdykoliv zobrazit jeho aktuální polohu a historii pohybu až 1 rok zpětně. Navíc bude vytvářena i elektronická kniha jízd vhodná pro FÚ.

GPS sledování vozidel Kniha jízd
Nezávazná poptávka
zabezpečení vozidel

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.

Do zprávy můžete napsat přesnější požadavky (jako typ vozidla) nebo Váš dotaz.