REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na z našeho blogu

Tipy na vánoční dárky

Vyhněte se frontám a návalům v obchodech a objednejte pohodlně z domova Vašim blízkým dárky pro bezpečnější a jednodušší život.


Navíc jsme pro Vás připravili speciální vánoční slevu ve výši 10 % na všechna zařízení v tomto článku. Stačí v eshopu zadat slevový kód VANOCE2019 (sleva Vám bude odečtena až po objednání). Objednat lze i emailem.

Sháníte ideální dárek pro nadšeného řidiče?

Každý majitel vozu ocení, když má přehled o tom, kde se jeho auto nachází. Kromě vlastního přehledu o najetých kilometrech se GPS lokátor hodí v případě, že auto někomu půjčíte (například začínajícímu řidiči). Z hlediska ochrany proti krádeži navíc může pomoci s nalezením ukradeného vozu. Pojišťovny též často nabízí slevu na pojistném. Náš GPS lokalizátor REXlink Easy vyniká triviální instalací a jednoduchým ovládáním. To vše pouze za 2600 Kč.

Máte v rodině nadšeného chataře?

A nevíte, co mu pořídit, protože na chatě už všechno má? Řešením může být jednoduché zabezpečení. Nezávislá čidla pomůžou ohlídat chatu proti zlodějům i přírodním živlům (jako záplava nebo požár) po dobu nepřítomnosti. REX IoT čidla komunikují přes internet věcí a nepotřebují tak Wifi ani elektřinu. V případě poplachu pošlou majiteli zprávu na mobil. Ceny začínají na 1390 Kč.

Nevíte si rady s dárkem pro prarodiče?

A zároveň chcete, aby se vaši blízcí cítili pořád v bezpečí? Zkuste naše pevné SOS tlačítko s poplachy na mobil. Ne vždy je možnost přivolat pomoc mobilním telefonem (např. v koupelně). Proto stačí zmáčknout SOS nouzové tlačítko, čímž zalarmujete předem nastavená telefonní čísla. Zařízení je vodotěsné, nepotřebu Wifi ani SIM kartu a baterie v něm vydrží až 10 let. Díky tomu je vhodné pro starší nebo handicapované.

V bezpečí ale mohou být i při pohybu venku, a to díky přenosnému SOS tlačítku s GPS lokalizací. Toto SOS tlačítko může být napojeno na pult centrální ochrany, který v případě poplachu vyšle na místo výjezdovou službu vyškolenou v první pomoci.

Nabízíme i komplexnější systém pro starší nebo handicapované pro ochranu jich samotných i celé domácnosti.

A co pořídit milovníkovi domácích mazlíčku?

Pamlskem nebo hračkou pro jejich mazlíčka asi nic nezkazíte, ale co být tento rok originální a pořídit miniaturní GPS lokátor REXpet? Tento lokátor je vhodný jak pro psy, tak pro kočky. Váží pouhých 25 gramů, je vodotěsný a dodáváme ho včetně silikonového pouzdra a obojku.
Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.