REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na z našeho blogu

GPS lokátory ZDARMA - slavíme 20 let na trhu

1.REX SERVICES letos slaví své 20. výročí na trhu sledovací a zabezpečovací techniky, a proto jsme připravili speciální akci 2000 ks GPS lokátorů zdarma.


Již 20 let se specializujeme na sledování a zabezpečení vozidel, zabezpečení domů, bytů, chat, osob a všech dalších věcí, na kterých našim zákazníkům záleží. Historie společnosti sahá až do roku 1992. Konkrétně systémy pro lokalizaci a zabezpečení se zabýváme od roku 1999. V roce 2000 jsme jako první v České republice představili systém střežení vozidel dostupný online. Jsme také vlastníkem několika patentově chráněných řešení a již od roku 2003 certifikovaným partnerem firmy T-Mobile pro oblast lokalizace a střežení.

Náš sortiment se neustále snažíme rozšiřovat a inovovat, abychom Vám zajistili bezpečnější a jednodušší život.

Velmi si vážíme naší dlouholeté spolupráce, proto jsme pro Vás připravili při příležitosti tohoto výročí 2000 ks REXlink Easy – GPS trackerů zdarma.

REXlink Easy je vozidlová GPS sledovací jednotka, která vyniká vysokou spolehlivostí a triviální instalací. Pouze se připojí na kontakty autobaterie. Ihned tak vidíte aktuální polohu vozu, historii poloh i knihu jízd, a to na území celé EU. Letošní novinkou je také mobilní aplikace REX, díky níž je možné vozidlo i zabezpečit. Stačí pouze v mobilní aplikaci aktivovat zajištění nebo odjištění vozu a v případě pohybu Vám jednotka zašle upozornění do mobilní aplikace.

Jedinou podmínkou pro získání GPS lokátoru REXlink Easy zdarma je předplacení služby Kompletní sledování na 12 měsíců.

GPS lokátory zdarma už jsou bohužel pryč…
Prohlédnout si GPS lokátory do auta
Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.