REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na z našeho blogu

Nejlevnější GPS lokátor do auta

Pokud hledáte spolehlivý a cenově dostupný GPS lokátor, vybrali jsme pro vás tři skvělé možnosti, které splní vaše potřeby i rozpočet.


Nejlevnější GPS lokátor do auta

Nejlevnějším GPS lokátorem v naší nabídce je REXlink GV56, a to za velmi zajímavou cenu 1850 Kč s DPH. Jedná se o GPS lokátor určený pro skrytou instalaci do elektroinstalace vozidla. Navíc nabízí záložní baterii a možnost zabezpečení pomocí aplikace. Jelikož se jedná o základní lokátor, neumožňuje žádné speciální funkce jako např. identifikaci řidičů nebo imobilizaci. Na to je potřeba jeho komplexnější kolega, GPS lokátor REXlink GV58 se 4G komunikací.

Akce – GPS lokátor zdarma

Další možností, jak získat nejlevnější GPS lokátor a to dokonce zcela zdarma, je akce GPS lokátor zdarma při předplacení služby kompletní sledování na 12 měsíců. Velkou výhodou je, že GPS lokátor zůstává ve vlastnictví naší firmy a díky tomu na něj platí záruka po celou dobu provozu služby. Po uplynutí jednoho roku je pak možné službu Kompletní sledování ponechat, změnit nebo zrušit.

GPS lokátor bez poplatků za službu

REXlink Battery Mini sice není nejlevnějším lokátorem v nabídce, ale má jednu velkou výhodu. Neplatí se za něj poplatky za službu ani za SIM. Hodí se zejména pro sledování zásilek, uloženého materiálu, nářadí, strojů nebo veteránů. Prostě tam, kde není potřeba mít trvalé sledování polohy.

Produkt REXlink GV56 uvedený v článku byl v době vydání nejlevnějším GPS lokátorem do auta v sortimentu firmy REX.
Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.