REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na z našeho blogu

Moderní GPS lokátor zajistí vám i vašemu kolu maximální bezpečnost. Jaké jsou jeho benefity?


Novodobé vychytávky se samozřejmě nevyhýbají ani ohromně populární oblasti, jakou je jízda na kole. Ať už se rádi proháníte ve složitém terénu lesů a hor, nebo spíše preferujete betonovou džungli města, určitě nezapomínejte na neustále probíranou ochranu. Ta má mnoho podob, přičemž jednou z těch nejdůležitějších je bezesporu nenápadný lokátor. Co toto zařízení dokáže?

Nejen ochrana proti krádeži

Nejspíše první myšlenkou, která napadne většinu z vás, je kontrola polohy kola v případě jeho krádeže. Ta se stává velmi důležitým aspektem především pro majitele dražších bicyklů, protože ty jsou velmi často vyhledávané všemožnými nekalými živly. Není se čemu divit, jelikož jejich odcizení není zrovna raketovou vědou, přičemž se škoda v případě kvalitních kusů vyšplhá klidně až na vyšší desítky tisíc. Díky nenápadné vychytávce v podobě systému REXbike snadno policie zloděje dopadne a vrátí vám vaši lásku.

Další podstatnou funkcí je přirozeně bezpečnost samotného cyklisty. Nikdy nevíte, kdy se vám přihodí nehoda a vy zůstanete někde bezmocně ležet. Šikovně nastavený alarm na kolo rozpozná neobvyklé zastavení pohybu a zašle upozornění na zvolené nouzové kontakty. V té samé chvíli začne záchranná akce a brzy někdo nebohého cyklistu zachrání.

Zaznamenávání trasy

Mnohem příjemnější záležitostí je zapisování vaší rychlosti, stoupání i ujetých kilometrů do mobilní aplikace. Díky tomu si budete moci snadno zaznamenávat své úspěchy, plánovat si oblíbené trasy a postupem času se pomalu a jistě zlepšovat.

Nemusíte se bát ani drsnějších podmínek, protože zařízení je nejen voděodolné a vydrží i náraz, nýbrž se dočkáte i baterie s životností až dvou týdnů. Pokrytí funguje na celém území našeho kontinentu, a tak není problém ani s vyjetím za hranice České republiky.
Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.