REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na nemovitosti

Zabezpečení domu

REXhome chytře propojuje funkce domovního alarmu a domácí automatizace. Díky tomu Vás ochrání nejen před zloději, ale také před únikem plynu, požárem nebo záplavou. Též dokáže ovládat garážová vrata nebo regulovat topení.

Více Nabídka řešení


Hlavní důvody, proč
zvolit zabezpečení domu

 • Jednoduchá instalace
  bez drátů

 • Připojení na 24/7
  PCO | Váš mobil

 • Široký sortiment
  detektorů

 • Sleva
  na pojistném


Vhodný pro většinu objektů

Mezi ideální použití patří nejenom domy a byty, ale také malé a střední firmy, obchody, sklady, stavby a mnoho dalšího. REXhome samozřejmě splňuje vysoké nároky dané normou ČSN EN 50131 a má také certifikace pro pojišťovny, díky tomu je možné získat slevu na pojistném.


Detektory s fotoaparátem

Na rozdíl od zastaralých „slepých“ elektronických zabezpečovacích systémů REXhome obsahuje prvky s obrazovou verifikací. Tyto detektory pošlou v případě nařušení sérii fotografií zloděje.


Obrazová verifikace


Smart home

Pomocí smart home neboli funkcí chytrého domu můžete ovládat celou řadu zařízení na Vašem objektu od vytápění, klimatizace a světel po okenní rolety nebo garážová vrata. Navíc REXhome je plně kompatibilní se všemi ZigBee a Z-Wave prvky automatizace.


Galerie


Jednoduchý
přístup a dostupnost

Systém lze ovládat a nastavovat odkudkoliv přes aplikaci REX Online ve Vašem mobilu (iOS, Android) nebo přes webový prohlížeč v počítači.
Kontaktní formulář
Zabezpečení domu

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.

Do zprávy můžete napsat přesnější požadavky (jako typ a velikost nemovitosti) nebo Váš dotaz.