REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na motorky

GPS zabezpečení motorky

Pomocí GPS alarmu na motorku REXlink Motorbike uvidíte aktuální polohu motocyklu na mapě. Také je možné ji zabezpečit proti krádeži pomocí aplikace v mobilu. Navíc si můžete zobrazit historii poloh motorky a to až jeden rok zpětně. Polohy se z motorky při jízdě odesílají nejméně každých 30 sekund. GPS tracker obsahuje integrovanou datovou SIM kartu REX a je namontován v motocyklu skrytě.

Více Nabídka řešení


5 hlavních důvodů, proč
GPS zabezpečení motorky

 • Polohy při jízdě
  každých 30s

 • Zabezpečení pomocí
  aplikace v mobilu

 • Historie poloh
  až 1 rok zpětně

 • Jednoduchá
  instalace

 • Skrytá
  instalace


Jak funguje GPS alarm na motorku?

Jak funguje zabezpečení pomocí aplikace? Jak je to s instalací?

Zabezpečení motorky proti krádeži

GPS alarm na motorku REXlink Motorbike obsahuje pohybový sensor, pomocí kterého lze detekovat neoprávněnou manipulaci s motocyklem. V aplikaci REX Online v chytrém mobilním telefonu si motorku jednoduše zajistíte a v případě, že s ní začně někdo manipulovat, okamžitě dostanete notifikaci.

GPS sledování polohy

Díky citlivému GPS chipu okamžitě vidíte aktuální polohu motorky. Během jízdy se polohy odesílají každých 30 sekund nebo častěji. Když je motocykl zaparkovaný, GPS tracker se automaticky uspí, aby zbytečně nevybíjel baterii motorky.

Montáž

GPS lokalizátor REXlink Motorbike se instaluje skrytě a připojuje se na baterii motocyklu. Zákazník si ji může nainstalovat sám nebo rádi doporučíme profesionální montážní dílnu. Pokud není možné se připojit na elektrický okruh motorky (např. u veteránské motorky), nabízíme i další možnosti jak motorku zabezpečit, pomocí nezávislých bateriových GPS trackerů REXlink Battery.


Jednoduchý
přístup a dostupnost

Do mapy je možné přistupovat odkudkoliv přes aplikaci REX Online ve Vašem mobilu (iOS, Android) nebo přes webový prohlížeč v počítači.


Kniha jízd

Kniha jízd je nepovinným doplňkem GPS zabezpečení a sledování motorky. Jedná se o výkazy o jízdách vozidla užívaného k podnikání pro finanční úřad. Hodí se tak například pro rozvozové služby.

Více o knize jízdNezávazná poptávka
GPS zabezpečení motorky

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.

Do zprávy můžete napsat přesnější požadavky nebo Váš dotaz.