REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na motorky

GPS zabezpečení motorky

Pomocí GPS alarmu na motorku REXlink Motorbike uvidíte aktuální polohu motocyklu na mapě. Také je možné ji zabezpečit proti krádeži pomocí aplikace v mobilu. Navíc si můžete zobrazit historii pohybu motorky a to až jeden rok zpětně. Polohy se z motorky odesílají nejméně každých 30 sekund. GPS tracker obsahuje integrovanou datovou SIM kartu REX a je namontován v motocyklu skrytě.

Více Nabídka řešení


5 hlavních důvodů, proč
GPS zabezpečení motorky

 • Polohy každých
  30s v mapě

 • Zabezpečení pomocí
  aplikace v mobilu

 • Historie pohybu
  až 1 rok zpětně

 • Jednoduchá
  instalace

 • Skrytá
  instalace


Jak funguje GPS alarm na motorku?

Jak funguje zabezpečení pomocí aplikace? Jak je to s instalací?

Zabezpečení proti krádeži

GPS alarm na motorku REXlink Motorbike obsahuje pohybový sensor, pomocí kterého lze detekovat neoprávněnou manipulaci s motocyklem. V aplikaci v chytrém mobilním telefonu si motorku jednoduše zajistíte a v případě, že s ní začně někdo manipulovat, okamžitě dostanete notifikaci.

GPS sledování polohy

Díky citlivému GPS chipu okamžitě vidíte aktuální polohu motorky. Během jízdy se polohy odesílají každých 30 sekund nebo častěji. Když je motocykl zaparkovaný, GPS tracker se automaticky uspí, aby zbytečně nevybíjel baterii motorky.

Montáž

Jednotka REXlink Motorbike se instaluje skrytě a připojuje se na baterii motocyklu. Zákazník si ji může nainstalovat sám nebo rádi doporučíme profesionální montážní dílnu. Pokud není možné se připojit na elektrický okruh motorky (např. u veteránské motorky), nabízíme i další možnosti jak motorku zabezpečit, pomocí nezávislých bateriových GPS trackerů REXlink.


Jednoduchý
přístup a dostupnost

Do mapy je možné přistupovat odkudkoliv pomocí uživatelského jména a hesla, které získáte při objednávce, přes webový prohlížeč v počítači nebo přes aplikaci v mobilu (iOS, Android).


Kniha jízd

Kniha jízd je nepovinným doplňkem GPS zabezpečení a sledování motorky. Jedná se o výkazy o jízdách vozidla užívaného k podnikání pro finanční úřad. Hodí se tak například pro rozvozové služby.

Více o knize jízdNezávazná poptávka
GPS zabezpečení motorky

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.

Do zprávy můžete napsat přesnější požadavky nebo Váš dotaz.