REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na z našeho blogu

Chatařská sezóna je za dveřmi – přivítejte ji letos připraveni i na zloděje

Ať už se jedná o chatu či jinou víkendovou nemovitost, lidé často zapomínají, že čím více peněz a energie do ní vkládají, tím lépe by měla být i zabezpečená.


Češi mají o chaty a rekreační objekty stále větší zájem. Samozřejmě k tomu v tomto roce přispěla i současná situace, kdy zatím není jisté, zda a kam budeme moci vycestovat.

Možností je několik, ať už sháníte jednoduché zabezpečení pro objekt bez přívodu elektřiny nebo komplexní systém včetně funkcí chytré chaty, firma REX nabízí zabezpečení na míru přímo pro Vaši nemovitost.

Velký počet chatařů při odjezdu z chaty vypíná elektřinu a zapíná ji až s opětovným příjezdem. Jak ale zabezpečit chatu, když není vždy připojena k elektrickému proudu? Řešením jsou nezávislé bateriové detektory REX IoT s poplachy na mobil. Mají vlastní baterii, která vydrží až 10 let provozu. Všechny tyto detektory okamžitě informují svého majitele o poplachu pomocí SMS zprávy nebo notifikace. Navíc tyto detektory ochrání Vaši chatu nejen před zloději, ale také před požárem či záplavou.

Další možností, jak zabezpečit svůj prázdninový objekt je bezdrátový systém REXhome, který propojuje funkce domovního alarmu a domácí automatizace. Můžete tedy nejenom využít kvalitního zabezpečení, ale také například kontrolovat teplotu i za dobu Vaši nepřítomnosti. A v případě nepříznivého počasí si před příjezdem v chatě klidně s předstihem zapnout topení. Další velkou výhodou zabezpečení REXhome jsou detektory s fotoaparátem. Tento nový typ detektorů Vám při poplachu pošle sekvenci snímků a Vy pak můžete sami vyhodnotit, co se na chatě děje. Jestli jste jenom zapomněli zavřít okno nebo opravdu došlo ke vloupání. Rovněž si můžete kontrolní snímek kdykoliv během dne vyžádat přes aplikaci REX. Instalace je díky bezdrátovému systému u všech detektorů REX velmi jednoduchá a vše tak hravě zvládnete sami.

Jak je Vaše chata zabezpečena před začátkem sezóny? Kontaktujte nás pro konzultaci zabezpečení Vaší chaty zdarma.
Kontaktní formulář
Návrh zabezpečení chaty zdarma

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.

Do zprávy můžete napsat přesnější požadavky (jako typ a velikost nemovitosti) nebo Váš dotaz.