REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Změna uživatelských oprávnění v REX Online


Z důvodu zpřístupnění nových funkcí systému REX Online (webový portál i mobilní aplikace) dojde ke změně oprávnění uživatelských účtů.

Níže naleznete tabulku s popisem změn oprávnění. Vaše stávající uživatelská oprávnění si můžete zobrazit po přihlášení do webového portálu na online.rex.eu nebo v mobilní aplikaci REX Centrum bezpečí na Androidu nebo iOS. Postup naleznete též níže.

Změna oprávnění bude probíhat v týdnu od 20. do 26.6.2022. Vše proběhne automaticky, není potřeba z Vaší strany nic dělat. V případě jakýchkoliv nejasností nebo požadavků na jinou než automatickou změnu oprávnění, nás prosím kontaktujte na emailu: podpora@rex.eu

Objekt = oprávnění k jednotlivému zařízení (objektu) – např. jeden GPS lokátor
Zákazník = oprávnění ke všem objektům zákazníka nebo k zákazníkovi jako celku (např. faktury)

V PC verzi portálu online.rex.eu po příhlášení klikněte na ikonu v horním menu „Nastavení“, následně zvolte v levém menu „Oprávnění“. Zobrazí se Vám stránka se soupisem objektů a zákazníků a Vašich stávajících práv k nim.

V mobilní aplikaci nebo v mobilní (dotykové) verzi portálu online.rex.eu po příhlášení klikněte na ikonu v pravém dolním rohu „hamburger“, následně zvolte „Uživatelská oprávnění“. Zobrazí se Vám stránka se soupisem objektů a zákazníků a Vašich stávajících práv k nim.Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.