REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na služby osoby

GPS sledování, lokalizace a zásah

Dle typu služby je k dispozici připojení na PCO, zobrazení aktuální polohy a historie poloh nebo polohy pouze na vyžádání.


SOS zásah

SOS zásah znamená, že po stisku SOS tlačítka na jednotce je informována nepřetržitá služba PCO. Ta podle dohodnutého postupu kontaktuje registrovaného uživatele jednotky a/nebo jeho kontaktní osoby a zajistí případnou pomoc. Součástí služby je i možnost vyslání mobilní zásahové služby na GPS souřadnice jednotky. Výjezd se platí zvlášť a je k dispozici pouze v ČR. Cena výjezdu je 1210 Kč včetně DPH. Při dlouhodobém pobytu v málo obydlených a odlehlých oblastech se předem informujte na dojezdové časy. Lokalizační jednotka při pohybu posílá své průběžné polohy do portálu REX Online. Výjezdová služba může disponovat klíči od trvalého bydliště – domu, bytu. Tato služba je za příplatek 73 Kč měsíčně + prvotní vyzvednutí klíčů a specifikace objektu 424 Kč jednorázově. V ceně je SIM karta, datové přenosy v ČR i EU a telefonická i emailová podpora.

Trvalé sledování GPS

Službou trvalé sledování se rozumí zasílání pravidelných poloh lokátoru v intervalu 30 sekund nebo delším. Okamžitá poloha i historie poloh je pak k dispozici v portálu REX Online. Odpadá potřeba ručních dotazů na polohu. SOS poplachy jsou zasílány na nastavené kontakty zákazníka. Služba funguje v celé EU. V ceně je SIM karta, datové přenosy v ČR i EU a telefonická i emailová podpora.

Lokalizace GPS

Po aktivaci služby lokalizace je možno ručně vyžádat polohu lokátoru přes portál REX Online. Jednotka automaticky neposílá polohy, pouze 2x denně pošle kontrolní zprávu se stavem baterie. Pro službu je poskytována SIM karta, která je paušální a funkční v celé EU. V ceně je SIM karta, datové přenosy v ČR i EU, 2 vyžádání polohy měsíčně a telefonická i emailová podpora. Při zřízení služby je účtován vratný depozit 500 Kč + DPH. Provoz SIM karty a měsíční paušál je účtován vždy po dosažení částky 500 Kč.

Pouze SIM

Služba POUZE SIM poskytuje SIM kartu s minimálním paušálem při nízkém provozu. Jedná se o základní službu. Při zřízení služby je účtován vratný depozit 500 Kč + DPH. Provoz SIM karty a měsíční paušál je účtován vždy po dosažení částky 500 Kč. V ceně nejsou žádné další služby. Smlouvu pro tuto službu je možné bez poplatku uzavřít pouze online. Při uzavření jiným způsobem (formulář WORD, tištěný formulář) je účtovan zřizovací poplatek 200 Kč. Technická podpora je poskytována bezplatně e-mailem. Telefonická podpora je zpoplatněna dle ceníku. Zákazník dále platí za provoz SIM karty (SMS, volání, data) podle ceníku.Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.