REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Služby nemovitosti

Zde naleznete popis služeb pro nemovitosti – byty, domy, chaty a další.


REXhome služby

Služby pro zařízení REXhome

REXhome PROFESIONAL – „Hlídají mě profesionálové“

Tato služba zahrnuje kompletní profesionální střežení pultem centrální ochrany, veškeré komunikační náklady, zajištění výjezdové skupiny a REX Online portál včetně domácí automatizace.
Služba je určena pro všechny, kteří hledají maximální bezpečí.

REXhome ASISTENCE – „Hlídám se sám s pomocí PCO“

Po aktivaci této služby může uživatel využívat služby PCO pro okamžité informace o poplachu, přivolání pomoci i případné ovládání a nastavení systému. Neobsahuje však možnost výjezdu zásahové skupiny. Služba dále zahrnuje SIM kartu s datovým tarifem, REX Online portál s možností nastavení SMS nebo e-mailových upozornění s neomezeným počtem uživatelů a odeslaných reportů.
Doporučujeme pro klienty, kteří nepožadují zajištění výjezdové skupiny, ale chtějí být vždy informováni o poplachu a využívat služeb operátora. Při této službě doporučujeme použití čidel s obrazovým ověřením poplachu.

REXhome BASIC – „Hlídám se sám“

Tato služba zahrnuje SIM kartu s datovým tarifem, REX Online portál s možností nastavení SMS nebo e-mailových upozornění až čtyřem uživatelům s neomezeným počtem odeslaných reportů.
Služba je určena pro klienty, kteří chtějí svůj objekt střežit sami, vždy reagují na SMS nebo emailové zprávy a mají alespoň základní znalosti používání PC a chytrých telefonů.

REXhome BASIC bez SIM – „Hlídám se sám s vlastní SIM“

Stejné služby jako REXhome BASIC, ale je provozována na SIM kartě zákazníka.
Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.