REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Zpět na z našeho blogu

Sledovali jsme Piráta přes GPS

REX to není jen sledování aut. Poskytovali jsme GPS záznam tras dobrodruhovi na cestě dlouhé 10 tisíc kilometrů.


1. REX SERVICES nabízí svým zákazníkům zabezpečení všeho, na čem jim záleží. Toto naše motto už jste určitě slyšeli a my bychom Vám rádi ukázali, že poskytujeme mnohem více než jen GPS sledování a zabezpečení pro Vaše auto.

Před mnoha lety nás oslovil motorkář Pirát, že chce uskutečnit životní cestu kolem Evropy na starém chopperu. Začít v Brně a jet na jih Vídeň, Benátky, Rimini, San Marino a stále kolem pobřeží až do Kalábrie. Odtud opět na sever západním pobřežím. Neapol, Řím, Janov. A dále na západ. Monaco, Marseille, Barcelona, Gibraltar. Pak znovu na sever Toledo, Madrid přes Pyreneje do města Bilbao k Atlantskému oceánu, závodní okruh Le Mans, Paříž. Přes Belgii a Lucembursko na východ do Drážďan a zase na jih přes Ústí nad Labem, Prahu a zpět do Brna. S podobnými cestami nás občas dobrodruzi oslovují. Ale ne vždycky se to povede. Tenkrát se to povedlo, 10 tisíc kilometrů a 44 dní. A díky speciální GPS od REXe mohli fanoušci motorkáře Piráta sledovat celou jeho cestu online a prožívat dobrodružství s ním.

Jak ale sledovat a zabezpečit věci, na kterých nám záleží, ale nejsou pro sledování úplně typické? Jako příklad si můžeme představit různé sochy a cennosti, volně ložené materiály typu dřevo nebo stroje, od pil až po generátory. Předmětů, které se dají sledovat i přesto, že není možné se připojit k vnitřnímu zdroji napětí je nespočet. Řešením může být miniaturní REX IoT lokátor nebo REXlink Battery lokátor s výdrží až jeden rok. Oba mají baterii, která se nemusí nabíjet a vy tak můžete pouze vložit do hlídaného předmětu. To vše bez instalace či nastavovaní.  Pak už je jen na Vás, zda vám bude vyhovovat mít pravidelný přehled o poloze třeba každou hodinu nebo nastavit posílání upozornění poloh, jen když se hlídaný předmět začne hýbat.

Dokážeme vyřešit GPS sledování a zabezpečení i pro nestandardní použití. Neváhejte se na nás obrátit s Vaším projektem.
Kontaktní formulář
Speciální GPS sledování

Stačí, když nám uvedete e-mail nebo telefon a my se Vám co nejdříve ozveme.

Do zprávy můžete napsat přesnější požadavky nebo Váš dotaz.