REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Technické informace

Eyetower je mobilní teleskopická věž vybavená různými typy senzorů a kamer pro zabezpečení staveniště. Každá monitorovací věž je přizpůsobena podle potřeb zákazníka. Dohledovou věž lze nejenom zakoupit, ale i krátkodobě zapůjčit. Kromě zabezpečení stavenišť lze věž využít např. i pro monitoring hromadných akcí.


Čidla a kamery

Základem jsou Full HD statické i pohyblivé (otočné) kamery pro okamžitou kontrolu i záznam dění na staveništi. Dále pohybové detektory s dosahem 30 m a více pro zabezpečení proti vniknutí mimo pracovní dobu a otřesová čidla proti sabotáži. Aktivace a deaktivace systému probíhá pomocí dálkového ovladače nebo aplikace. Systém nabízí i možnost automatického odjištění a zajištění v daný čas.

Napájení

Dohledová věž je napájena vlastním akumulátorem s provozem až 48 hodin, dále pak generátor s automatickým startem a má možnost připojení na místní zdroj 230 V nebo napájení pomocí solárního panelu.

Konektivita

Komunikace a přenos obrazu je zajištěna pomocí LTE pro vzdálené lokality nebo pomocí Wi-Fi. Zabezpečovací věž dále obsahuje GPS lokátor pro kontrolu její pozice.Kontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.