RexDomy

 

Zabezpečení objektů - REXhome
 


REX představuje revoluční novinku, kompletní smart home řešení, vytvořené pro Vaše pohodlí a bezpečí. REXhome chytře propojuje funkce domovního alarmu (EZS - elektronického zabezpečovacího systému) a domácí automatizace. Díky tomu Vás ochrání nejen před zloději, ale také před únikem plynu, požárem nebo záplavou. Též dokáže ovládat garážová vrata nebo regulovat topení.

Hlavní výhody

  • Komplexní a spolehlivé řešení
  • Jednoduché ovládání
  • Kompletně bezdrátové (možnost instalace do hotových objektů)
  • Připravené samoinstalační balíčky
  • Široký sortiment zabezpečovacích a automatizačních prvků
  • GSM/GPRS/3G komunikace

Další výhodou je možnost použít prvky s obrazovou verifikací. To znamená, že pokud je v objektu poplach, ihned dostanete sekvenci obrázků a uvidíte, co se uvnitř děje.

Pomocí smart home neboli funkcí chytrého domu můžete ovládat celou řadu zařízení na Vašem objektu od vytápění, klimatizace a světel po okenní rolety nebo garážová vrata. Váš dům bude autonomně udržovat ideální podmínky díky přednastaveným scénářům reagujícím na teplotu, čas, detektory apod.

Co se týká návazných služeb systému REX, můžete se sami rozhodnout, zda chcete, aby poplachy chodili jen přímo vám na telefon, nebo zda chcete komplexní službu PCO s výjezdem zásahové jednotky v případě poplachu.


Pro více detailů navštivte náš specializovaný web REXhome.cz, kde najdete mimo jiné i aplikaci pro okamžitý online návrh alarmu zdarma.


Vím co chci
vstoupit do e-shopu
NEBO Chci poradit