Rex  • Rex
  • Představení systému

Představení systému

REX pracuje 24 hodin denně
7 dní v týdnu
(ano, i o vánocích)

 
 
Systém REX představuje špičkové řešení pro vaše bezpečí.
 

Po zapojení do systému REX vždy získáte novou kvalitu:

  • vaše vozidlo bude v bezpečí
  • budete mít přehled, jestli se děti již vrátily ze školy
  • zaměstnanci již nebudou zneužívat pracovní dobu
  • váš dům/byt/chatu budete mít chráněn a třeba také dálkově ovládán
  • pomůžeme vám s péčí o staré nebo nemocné příbuzné

V systému REX poskytujeme komplexní služby v oblastech:

   

Naším cílem je poskytnout vám bezpečí a zjednodušit život.

Obvykle totiž samotná technika většině lidí život spíše komplikuje. Teprve návazná služba vám pomůže ke klidu. K čemu vám je například dobré, když doma máte špičkový alarm, který vám pošle zprávu na mobil, že se něco děje, když jste zrovna v práci, v divadle a nebo na dovolené ?
Proč se máte dozvědět, že vám právě zloděj odjel s autem, když to stejně nemůžete nebo neumíte dále řešit ?
Na druhé straně vám nic nenutíme, u nás si můžete úroveň služby vybrat, u některých zařízení je možná i koupě zcela bez služby.
 
Za tím vším stojí mnoho techniky a know-how, V oboru máme více než 10 let zkušeností a rádi vás přesvědčíme, proč spolupracovat s námi.
 
 

Popišme si alespoň funkci při zabezpečení auta: (podrobný popis dalších jednotlivých služeb najdete u jejich názvu v e-shopu) : 

Po zapojení do systému REX vozidlo samo automaticky sleduje svoji polohu prostřednictvím sítě základnových stanic GSM a satelitů GPS.
Jakmile dojde k neoprávněné manipulaci s vozidlem, některé z čidel dá automaticky pokyn řídící jednotce a ta se spojí s centrálou REX a předá jí údaje o své poloze - datový přenos GSM nebo GPRS.    
Od toho okamžiku je vozidlo nepřetržitě sledováno našimi dispečery, kteří ihned začnou provádět nezbytné úkony k záchraně vozidla. Jedná se o bohatou škálu činností od telefonátů na různá čísla, zasílání SMS zpráv, blokaci hranic, povolání zásahové jednotky k záchraně vozidla, informování policie, spuštění sirény ve vozidle, případně dalšího specielního příslušenství, zastavení motoru vozidla apod. Postup je dán okolnostmi případu. Naši operátoři mají dlouholeté zkušenosti. Máme za sebou vracení vozidel z Ukrajiny, Bulharska, Maďarska i dalších zemí.


   
Schéma