RexO firmě

REX Centrum bezpečí

Firma 1.REX SERVICES,a.s. vznikla vyčleněním divize REX z firmy DUEL CZ spol. s r.o. Historie firmy sahá do roku 1992, systémy lokalizace a ochrany se zabýváme od roku 2000.  Jsme stabilní a dynamická akciová společnost se základním jměním 3,2 mil Kč a rozsáhlým know-how.
Naše firma je vlastníkem několika patentově chráněných řešení pro systémy dálkového střežení pomocí GSM sítě. Již od roku 2003 jsme také certifikovaným partnerem firmy T-Mobile pro oblast lokalizace a střežení.
Sídlo firmy REX naleznete nedaleko od Prahy u staré silnice Praha - Benešov. Vlastní moderní objekt nám poskytuje kvalitní zázemí pro poskytování 100% služeb našim zákazníkům. Mapu příjezdu a kontakty naleznete zde.


S postupem času se na trhu objevuje nová konkurence a mnohá z nich zase zaniká. Argumenty proč si vybrat naše služby vám nabídneme v části Proč s námi


Najdete zde také Reference a sekci Jezdí s námi,
 
Obecnější informace o celém systému střežení a lokalizace REX  naleznete zde.
S výběrem vhodného zařízení a služby vám pak poradíme v sekcích jednotlivých výrobků a služeb, případně nás kontaktujte pomocí menu dole na každé stránce nebo zde.


Několik základních bodů z historie firmy :
 
1992 založení firmy – dovoz elektroniky
1993 orientace na elektroniku do vozidel  
1995 nejúspěšnější dovozce car hifi do ČR
1997 orientace na GSM techniku
1999 zahájení projektu REX, založení divize internet 
2000 První komerční verze systému střežení a lokalizace vozidel
2002 Zahájení spolupráce s T-Mobile
2002 Založení DUEL SERVICES EUROPE a.s – vyčlenění projektu REX
2002 první internetové sledování vozidel na trhu
2003 Zahájení spolupráce s firmou Jablotron – vývoj ATHOS CA1201
2004 Vítěz soutěže BEST MOBILE SOLUTION
2005 Vítěz soutěže Creative mobile award
2007 Změna názvu na 1.REX SERVICES, a.s.
2007 Převzetí COMMANDER SYSTEMS s.r.o – rozšíření činnosti
2010 Akvizice SEKO SECURITY – posílení činnosti v oblasti nemovitostí
 
 
Kariéra
Stále hledáme schopné a motivované lidi.
Aktuální volná místa naleznete zde
Pokud si ale myslíte, že byste pro naši firmu byli přínosem v jiné pozici, můžete zaslat svůj profesní životopis a motivační dopis a nabídnout nám své schopnosti.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
V souladu se zákonem č. 185/2001 Sb., o odpadech máme zřízeno místo zpětného odběru elektrozařízení pro naše zákazníky ve spolupráci s firmou ASEKOL a.s.
V souladu se zákonem č. 477/2001 Sb., o obalech máme uzavřenu smlouvu s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM, a.s. Naše EKOKOM-ID: EK-F00130738