REX online portál Navigace

Centrum bezpečí - Našim cílem je poskytnout Vám bezpečnější a jednodušší život


Aplikace REX Online

Do mapové a zabezpečovací aplikace REX Online lze přistupovat třemi způsoby. Přes webový prohlížeč v počítači na plnou verzi, přes webový prohlížeč v mobilu či tabletu na dotykovou verzi nebo pomocí mobilní aplikace na Android a iOS.

Počítač Dotyková verze Mobilní aplikace


Webový prohlížeč v počítači

Klasická verze pro počítače. Zobrazíte se v ní vše od mapy objektů, přes knihu jízd a exporty až po pokročilé nastavení. Lze do ní přistupovat ze všech moderních internetových prohlížečů (Chrome, Firefox, Edge, Safari). Hodí se zejména pro práci s větším množstvím objektů a dat. Některá nastavení lze provádět pouze v této verzi.


Dotyková verze v mobilu

Přistupuje se k ní přes webový prohlížeč, ale je optimalizovaná pro mobily a tablety. Podporuje většinu zobrazení, ovládání i nastavení. Hodí se zejména pro mobilní telefony, na kterých nelze použít aplikaci.


Mobilní aplikace

Mobilní aplikace je k dispozici pro Android a iOS (iPhone) telefony. Navíc oproti webové dotykové verzi nabízí zejména podporu notifikací (upozornění). Lze ji tedy využít pro zabezpečení auta mobilem, kdy po zajištění GPS jednotky přes aplikaci, dostanete v případě pohybu vozidla notifikaci.

rex-aplikace-google-play   rex-aplikace-app-storeKontaktní formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.