Rex  • Rex
  • S TABLETEM V BEZPEČÍ

S TABLETEM V BEZPEČÍ

 

Služba S tabletem v bezpečí je na míru šitá dětem, stařším, pracovníkům v terénu nebo hendikapovaným osobám. Nyní už se nebudete muset bát, kde se nachází Vaši blízcí a jednoduše si řeknete: "Najdu Tě!".

Tato služba je provozována na tabletu uživatele se SIM kartou naší společnosti a v síti operátora T-Mobile. A kromě funkce sledování pohybu a zjišťování polohy obsahuje i velmi levný mobilní internet.


Službu nabízíme v základním balíčku, který je možné kombinovat s dalšími doplňkovými službami jako jsou datové balíčky pro připojení k internetu nebo přímá asistenční linka.

 

Balíček S tabletem v bezpečí
a další služby k němu nabízené
S TABLETEM
V BEZPEČÍ
měsíční paušální poplatek 10,-
Datové služby  
možnost navýšení dat do 150 MB 66,-
možnost navýšení dat do 400 MB 99,-
možnost navýšení dat do 1,5 GB 124,-
možnost navýšení dat do 3 GB 207,-
možnost navýšení dat do 10 GB 430,-
Další služby  
možnost rozšíření služby na trvalé sledování ANO
trvalé sledování polohy po 10 minutách 100,-/měsíc
samostatný dotaz na polohu telefonu přes REX web 5,-
dotaz na polohu telefonu voláním operátorovi 50,-
volání na asistenční linku REX 20 Kč/min
připojení na bezpečnostní linku REX (SOS tlačítko) 300 Kč/měsíc 
Ceny v Kč bez DPH
* po překročení stanovené hranice objemu dat je uplatněno FUP, tzn. že data běží dále, ale nízkou rychlostí.
  

Aktuální ceny jednotlivých balíčků a dalších služeb naleznete v sekci CENÍK.


Služba je také vhodná ke kontrole pohybu dětí a ke kontrole pracovníků v terénu (obchůzková, roznášková a strážní služba).

 

Pokud uvažujete o zřízení této služby pro některého rodinného příslušníka, kontaktujte nás, rádi vám sdělíme podrobnější informace o službě, navrhneme optimální variantu tabletu, zařídíme nákup a aktivaci služby.

 
   V tabletu, jehož polohu budete chtít mapovat, budete mít SIM kartu služby S tabletem v bezpečí, kterou od nás obdržíte zdarma. Na službu naší společnosti můžete také převést SIM kartu, na níž máte Twist nebo SIM kartu jiného operátora. Jak to udělat naleznete ZDE. Více informací o lokalizacích naleznete ZDE
 

Po podpisu smlouvy a uhrazení první platby od nás obdržíte přístup na naše zabezpečené webové stránky, kde máte možnost sledovat polohu tabletu on-line nebo jednoduchým kliknutím zjistit aktuální polohu telefonu.
V případě varianty služby trvalého sledování máte zpřístupněnu historii poloh telefonu až rok zpětně. Kdo nezná příslušné přístupové kódy, žádné informace získat nemůže.

 
 

                   Poskytovatelem služby „S tabletem v bezpečí“ je firma 1.Rex Services a.s., Poskytovatelem datových služeb je mobilní operátor T-Mobile.

 

Rádi Vám poradíme s výběrem služby nebo zodpovíme dotazy.

Pro vstup do eshopu a objednání služeb klikněte ZDE.