Rex  • Rex
  • S MOBILEM V BEZPEČÍ

S MOBILEM V BEZPEČÍ

 

Služba S mobilem v bezpečí je na míru šitá starším, nemocným a hendikapovaným osobám, nebo také samozřejmě dětem. Nyní už se nebudete muset bát, kde se nachází Vaši blízcí a jednoduše si řeknete: "Najdu Tě !".

Tato služba je provozována na mobilním telefonu uživatele se SIM kartou naší společnosti a v síti operátora T-Mobile. A kromě funkce sledování pohybu a zjišťování polohy obsahuje i velmi levné volání do všech tuzemských sítí.
Uživatelé služby S mobilem v bezpečí mají vzájemná volání dokonce zadarmo.

Službu nabízíme ve dvou základních balíčcích, kdy každý balíček je možné ještě kombinovat s dalšími doplňkovými službami jako jsou datové balíčky pro připojení k internetu nebo přímá asistenční linka.

 

Balíčky S mobilem v bezpečí
a další služby k nim nabízené
S MOBILEM
V BEZPEČÍ 49
S MOBILEM
V BEZPEČÍ 399
měsíční paušální poplatek 49,- 399,-
počet volných minut volání 0 BEZ LIMITU
počet SMS zdarma 0
volání v rámci uživatelů tarifu ZDARMA
volání do všech sítí v ČR 1 Kč/min ZDARMA
SMS 1 Kč ZDARMA
MMS 8,20 Kč 8,20 Kč
Další služby  
možnost navýšení dat do 150 MB 66,-
možnost navýšení dat do 400 MB 99,-
možnost navýšení dat do 1,5 GB 124,-
možnost navýšení dat do 3 GB 207,-
možnost navýšení dat do 10 GB 430,-
možnost rozšíření služby na trvalé sledování ano ano
trvalé sledování polohy po 10 minutách 100,-/měsíc
samostatný dotaz na polohu telefonu přes REX web 5,-
dotaz na polohu telefonu voláním operátorovi 50,-
volání na asistenční linku REX 20 Kč/min
připojení na bezpečnostní linku REX (SOS tlačítko) 300 Kč/měsíc 
Ceny v Kč bez DPH
* po překročení stanovené hranice objemu dat je uplatněno FUP, tzn. že data běží dále, ale nízkou rychlostí.
  

Aktuální ceny jednotlivých balíčků a dalších služeb naleznete v sekci CENÍK.

Vysokého uživatelského komfortu můžete dosáhnout spojením této služby s pořízením některého telefonu určeného pro seniory. Tyto telefony jsou vybaveny velkými klávesami s přehlednými číslicemi a znaky, mají přehledné, čitelné displeje s jednoduchou orientací v menu, uživatel má k dispozici nouzové tlačítko pro zaslání nouzové sms zprávy nebo hovoru v případě pádu nebo zdravotních komplikací.

Služba je také vhodná ke kontrole pohybu dětí a ke kontrole pracovníků v terénu (obchůzková, roznášková a strážní služba).

 

Pokud uvažujete o zřízení této služby pro některého rodinného příslušníka, kontaktujte nás, rádi vám sdělíme podrobnější informace o službě, navrhneme optimální variantu mobilního telefonu, zařídíme nákup a aktivaci služby.

 
   V telefonu, jehož polohu budete chtít mapovat, budete mít SIM kartu služby S mobilem v bezpečí, kterou od nás obdržíte zdarma. Na službu naší společnosti můžete také převést SIM kartu, na níž máte Twist nebo SIM kartu jiného operátora. Jak to udělat naleznete ZDE. Více informací o lokalizacích naleznete ZDE
 

Po podpisu smlouvy a uhrazení první platby od nás obdržíte přístup na naše zabezpečené webové stránky, kde máte možnost sledovat polohu telefonu on-line nebo jednoduchým kliknutím zjistit aktuální polohu telefonu.
V případě varianty služby trvalého sledování máte zpřístupněnu historii poloh telefonu až rok zpětně. Kdo nezná příslušné přístupové kódy, žádné informace získat nemůže.

 
 

                   Poskytovatelem služby „S mobilem v bezpečí“ je firma 1.Rex Services a.s., Poskytovatelem volání je mobilní operátor T-Mobile.

 

Rádi Vám poradíme s výběrem služby nebo zodpovíme dotazy.

Pro vstup do eshopu a objednání služeb klikněte ZDE.