Rex  • Rex
  • Reference

Reference

Nedávno mne napadlo, jak bych asi prožil celý svůj život, kdybych mohl využívat jen služby a produkci zákazníků systému REX.

Začal jsem tedy porodními lékaři, pak dětský lékař, školka a škola a nějaké ty kroužky a sportovní vybavení, oblečení a jídlo od základních potravin až po pochutiny, nějaká ta elektronika, hračky, knihy – zatím máme vše.
S rostoucím věkem pak přichází i rostoucí potřeby: auto, bydlení to není problém, v REXu je výběr stavebních firem i autosalonů.

Kam na rande ? Co kultura a dovolená ? Našel jsem divadlo, kluby i cestovní kanceláře.
I oženit se mám kde - máme výběr obecních a městských úřadů.
O děti bude postaráno, to už jsem ověřil.
Pro stáří jsem si pak našel pečovatelskou službu, mnoho specializovaných lékařů a i poslední potřeby člověka budu mít postaráno –  REX používá výrobce rakví i několik pohřebních služeb.
Prošel jsem tedy bez škobrtnutí !
(Ing. Petr Dudáček, zakladatel a předseda představenstva)

Většina našich zákazníků používá systém REX nejen jako sledovací, ale také jako zabezpečovací. Je tedy jasné, že nemají zájem, aby se obecně vědělo, že je v jejich vozidlech používán. Zájem našich zákazníků je pro nás samozřejmě prvořadý, proto si naše firma ani nesjednává právo uvedení dat konkrétních zákazníků.

Sumárně řečeno : 
Počet našich zákazníků je již v řádu desítek tisíc. Jsou mezi nimi velké korporace, menší i velké firmy ze všech oborů, autopůjčovny, ale také třeba státní i městská policie, bezpečnostní služby atd. V neposlední řadě sloužíme i mnoha jednotlivcům.
Vzhledem k použití SIM karet T-Mobile ve většině řešení si můžete tuto informaci ověřit u T-Mobile například pan Boris Kučera, boris.kucera@t-mobile.cz 


Proč s námi?

Jezdí s námi

Odcizeno - vráceno