RexDům

Zabezpečení domu - REXhome

REXhome Vás ochrání nejen před zloději, ale také před únikem plynu, požárem nebo záplavou. Též dokáže ovládat garážová vrata, regulovat topení nebo dálkově ovládat vyhřívání bazénu a zavlažování zahrady. Udělejte ze svého domu smart home - chytrý dům budoucnosti, vytvořený pro Vaše pohodlí a bezpečí.

Klíčové vlastnosti

  • Komplexní a spolehlivé řešení
  • Jednoduché ovládání
  • Kompletně bezdrátové (možnost instalace do hotových objektů)
  • Široký sortiment zabezpečovacích a automatizačních prvků

Díky bezdrátové technologii a jednoduché instalaci, můžete využít naše připravené alarmové balíčky, které si sami nainstalujete. Pokud Vám tento způsob nevyhovuje, uděláme Vám návrh přesně na míru Vašim požadavkům a vyškolený technik přijde alarm nainstalovat.

Další velkou výhodou jsou prvky s obrazovou verifikací (video verifikací). V případě, že dojde k narušení objektu, dostanete sekvenci obrázků s narušitelem. Ihned tedy uvidíte, zda je v objektu zloděj či kocour od sousedů.

Pro nejvyšší bezpečnost je vhodné zapojit zařízení na nepřetržitou službu PCO (pult centrální ochrany). Přenos poplachů pouze na vlastní mobil je ale také možný.

Pro více detailů navštivte náš specializovaný web REXhome.cz, kde najdete mimo jiné i aplikaci pro okamžitý online návrh alarmu zdarma.

Pokud je Vám již vše jasné, kliknutím zde se dostanete do e-shopu do sekce Zabezpečení pro objekty.
V případě, že chcete poradit s výběrem, klikněte zde.


Balíček REXhome Zabezpečení domu - kvalitní základ

  

Kód Popis Počet ks Cena/ks Cena celkem
MZ-3W ústředna 1 6 611 Kč 6 611 Kč
RC 15/16 dálkový ovladač 2 578 Kč 1156 Kč
IR-29 PIR 3 908 Kč 2724 Kč
  Standartní cena za komponenty     10491 Kč
  Zvýhodněná cena balíčku     9 499 Kč
Ceny bez DPH